Kominki Instal-Kom

INSTAL-KOM z Bielska-Białej to produkcja i dystrybucja. Naszą specjalnością są nowoczesne kominki i wkłady kominkowe, dające możliwość zaaranżowania wyjątkowej przestrzeni oraz zyskania dodatkowego elementu grzewczego w domu. Działamy w branży od połowy lat 90-tych i doskonale znamy potrzeby naszych Klientów, w związku z czym zapewniamy im rozwiązania wysoce estetyczne i funkcjonalne.

Dzięki współpracy z wieloma renomowanymi producentami (Arysto, Kawmet, Kobok, Uniflam i wielu innych) dostarczamy Państwu kominki i wkłady o zróżnicowanych parametrach, gabarytach i designach, dzięki czemu łatwo w naszej ofercie znaleźć produkt odpowiednio dopasowany do własnych potrzeb. Poza gotowymi rozwiązaniami dostępnymi w naszym sklepie, podejmujemy się również wykonywania rozwiązań pod indywidualne projekty naszych Klientów.

INSTAL-KOM to kompleksowe usługi – od doradztwa, do montażu. Zapraszamy!

Arysto

Oferujemy wyroby producenta, którego specjalnością są posiadające płaszcz wodny wkłady kominkowe. Arysto, wykorzystując wiedzę specjalistów i nowe technologie, wykonuje paleniska o różnych mocach i gabarytach, które poza trwałością i funkcjonalnością, imponują również wyjątkowymi, nowoczesnymi designami.

Kawmet

Kilkadziesiąt lat doświadczenia pozwala firmie Kawmet tworzyć wyróżniające się na rynku wkłady kominkowe żeliwne, będące obecnie synonimem bezpieczeństwa i funkcjonalności. Producent wykorzystuje żeliwo najwyższej jakości i wykonuje grube ścianki swoich produktów, dzięki czemu cechuje je wysoka trwałość.

Kobok

Zaopatrujemy naszych Klientów w nowoczesne, stalowe wkłady kominkowe Kobok – słowackiego producenta, którego rozwiązania wyłożone są szamotem. Dzięki temu są bezpieczne, sprawne energetycznie i czyste, dając ciepło w pomieszczeniach oraz nadając im wyjątkowego klimatu. Wkłady o ponadczasowych designach.

Uniflam

Nowoczesne wkłady kominkowe Uniflam to szeroki wybór rozwiązań o zróżnicowanej estetyce oraz odmiennych fasonach i parametrach. Urządzenia są opalane drewnem, w pełni ekologiczne, a przy ich wykonaniu zadbano o dobór najlepszych materiałów oraz nowoczesnych technologii. Polecamy wymagającym Klientom.


 1    
BORDEAUX PANORAMA 735 BR
 więcej»
DECO 775 DO BR
 więcej»
KOBOK PANORAMA R550 670/500 panorama
 więcej»
MCZ Forma T95 trzy szyby
 więcej»
PATRICIA
 więcej»
Piec INVICTA SYMPHONIA antracyt ref. 6115-44
 więcej»
Piec INVICTA CH'TI czerwona emalia ref. 6167-47
 więcej»
Piec INVICTA TIPI antracyt ref. 6153-44
 więcej»
Seguin Celsius
 więcej»
Seguin Hexa 8 pryzmat
 więcej»
STRASBOURG 705 BR
 więcej»
Wkład ARYSTO A10 WW L / 570 DJ lewa boczna szyba dzielona bez szprosu
 więcej»
 1    

Oferta produceta

O firmie

Obsługa klienta

Kominki Bielsko, Kominki Katowice, Kominki Bielsko Biała, Kominki Śląsk - Zapraszamy